MALI EUROPEJCZYCY
Jak na europejski tydzień przystało...dziś dzień włoski...i pieczenie pizzy:)
ZAJĄCZEK
A oto nasze przygotowania do wizyty zajączka...i wizyta zajączka:)

WIELKANOCNE WARSZTATY
Tradycyjnie gdy zbliżają się Święta Wielkanocne spotykamy się z rodzicami aby wspólnie wykonać...tym razem Palmę Wielkanocną:) sami oceńcie czy Wam się podobają:)

"Kiedy Babcia Dziadka poznała..." takim tytułem nazwaliśmy
naszą dzisiejszą uroczystość:) tym razem nasza scena zamieniła sie
plac zabaw, przedszkole, dyskotekę i kościół...ponieważ tematem
przedstawienia były wspomnienia z życia Babci i Dziadka...w których
wcieliliśmy się my, mali komicy:)Nasze występy wzbudziły wiele śmiechu
i wzruszenia na sali a po nich zaprosiliśmy Seniorów na poczęstunek
obradowaliśmy własnoręcznie przygotowanymi prezentami.
Dziekuję wszystkim osobom, które z uśmiechem na twarzy pomagały
przygotowaniu uroczystości.
Karolina Grzeszczyk

NASZE PIERWSZE BAŁWANY
W końcu spadł długo oczekiwany przez dzieci śnieg, zorganizowaliśmy konkurs na ładniejszego bałwana-dziewczynki kontra chłopcy:) który ładniejszy?:)

PIECZENIE PIERNIKÓW
......... bawiliśmy się w małych cukierników i upiekliśmy pyszne i pachnące pierniki, które podczas spotkania wigilijnego udekorujemy wspólnie z rodzicami:) Dziękujemy za pomoc mamusiom i Paniom z kuchni.

Wizyta GWIAZDORA

MIKOŁAJ :)

Andrzejki...to był dzień pełen zabaw, śpiewu, konkursów, wróżb i słodyczy:)

Światowy Dzień Pluszowego Misia