Tygryski

Nauczycielki: Renata Silińska

ARCHIWUM 2011/2012

ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA

29. czerwca odbyło się uroczyste zakończenie przedszkola. Na uroczystość tą zostali zaproszeni rodzice, pani dyrektor Elżbieta Krawczyk oraz nauczyciele i pracownicy przedszkola. Dzieci
z grupy V pożegnały się z przedszkolem recytując wierszyk, tańcząc i śpiewając piosenkę "Do widzenia przedszkole". Pani dyrektor wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy ukończenia przedszkola oraz podziękowała rodzicom za przybycie
i współpracę.
A. Gendek
Chciałam bardzo serdecznie podziękować rodzicom za wspaniałą współpracę oraz życzliwość, wsparcie i pomoc we wszelkiego rodzaju uroczystościach. Dziękuję za zaufanie i docenienie moich umiejętności i starań, jakie włożyłam w opiekę i wychowanie dzieci. Dziękuję za wiele miłych i wzruszających słów, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci.

DZIEŃ MAMY I TATY 11.06.2012

Dnia 11 czerwca, w naszej grupie odbyło się "Niezapominajkowe przyjęcie" z okazji Dnia Mamy i Taty.
Starszaki wraz z wychowawcą zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie prezentując wspaniałe przedstawienie
pt. "Spotkanie z Niezapominajkową Wróżką", które zostało nagrodzone gromkimi brawami. Rodzice otrzymali od dzieci pamiątkowe laurki.Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze przy słodkim poczęstunku. Nie obyło się bez bardzo wzruszających momentów, gdyż było to nasze ostatnie spotkanie w tym gronie.Dziękuję rodzicom za obecność i pomoc w przygotowaniu uroczystości.