KOTKI W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Następną mamą, która zaszczyciła nas swoją obecnością w ramach cyklu spotkań "Czytać każdy może" była mama Basii. Dzieci z ciekawością wysłuchały czytanej bajki. DZIĘKUJEMY!

Kolejną mamą, która odwiedziła KOTKI w ramach cyklu spotkań "Czytać każdy może" była mama Jasia. Przeczytała nam "Bajkę o wiośnie" Elizy Sarnackiej-Mahoney, opowiedziała o ciekawostkach związanych

ze swoją pracą podczas prowadzenia zajęć teatralnych dla dzieci oraz pokazała kilka ćwiczeń aparatu mowy. DZIĘKUJEMY !

wiosenne porządki

wiosenne kanapki

W dniu 28.02.2018roku Kotki obchodziły swój wielki dzień mianowicie Światowy Dzień Kota
Dzieci opowiadały o swoich kotkach, tych prawdziwych, bądź też pluszowych, poznały historię powstania kotów podczas głośnego czytania opowiadania E.Lechowicz pt.„Skąd się wzięły koty?”.
Nie zabrakło również kocich zabaw: zwijania kłębka wełny, rozwiązywania zagadek o kotach, rozpoznawania kocich bohaterów bajek dla dzieci, jak również śpiewania kocich piosenek.
Największą radość jednak sprawiło picie mleka przez słomkę z kubeczka. Ten dzień wywołał u dzieci wiele radości i uśmiechów. Na zakończenie uroczystości Kotki otrzymały pamiątkowy upominek w postaci kocich medali. Mamy nadzieję, że nasze święto pozostanie w naszych wspomnieniach przez długi, długi czas.

Tym razem w ramach cyklu spotkań "Czytać każdy może" odwiedziła nas mama Borysa, która przeczytała kilka bajek i wierszyków o zwierzątkach.
Dzieci mogły wykazać się zdobytą wiedzą na temat zwierząt
oraz zadawały mnóstwo ciekawych pytań naszemu gościowi.
Bardzo dziękujemy.

"KĄCIK CZYTELNICZY W MOIM PRZEDSZKOLU"

- tak brzmi tytuł konkursu ogólnopolskiego, w którym reprezentowała nasze przedszkole Nadia Pawlicka. Pod czujnym okiem pani Marty Dziekońskiej wykonała piękną pracę plastyczną i zdobyła 3.miejsce.

SERDECZNIE GRATULUJEMY

WIGILIA Z GWIAZDOREM

Bardzo dziękujemy mamie Franka za mile spędzony czas podczas czytania świątecznych bajek.

Wysyłamy list do Św. Mikołaja

Dzień Pluszowego Misia

"CZYTAĆ KAŻDY MOŻE" - Szczęście kotkom na pewno przyniesie spotkanie z kominiarzami, panami...którzy przybliżyli nam specyfikę zawodu kominiarza oraz przeczytali piękne wierszyki. Wiemy również, że kominiarze mają 13 guzików...DZIĘKUJEMY!!!

"CZYTAĆ KAŻDY MOŻE" - Kotki odwiedziła mama Franka, która jest kosmetyczką. Chętnym dziewczynkom pani Kasia pomalowała paznokcie a chłopcom wykonała wodny tatuaż.

PIECZENIE GOFRÓW Z MAMUSIAMI.....DZIĘKUJEMY

Urodziny Marchewki

DZIEŃ CHLEBA

LIŚCIASTE FANTAZJE

"CZYTAĆ KAŻDY MOŻE" - Spotkanie z kucharką, mamą Julki.....DZIĘKUJEMY!

,,CZYTAĆ KAŻDY MOŻE,, - spotkanie z żołnierzem - panią Anną Owczarek...DZIĘKUJEMY

,,CZYTAĆ KAŻDY MOŻE,, - spotkanie z fizjoterapeutką - mamą Dobrusi i Jagody ...DZIĘKUJEMY!

JESIENNE ZABAWY BADAWCZE

OWOCOWE ZABAWY