WITAMY NA STRONIE PRZEDSZKOLA SŁONECZKO W KOTLINIE
Dyrektor Przedszkola - mgr Beata Siudzińska
KRASNALE           MISIE           BIEDRONKI           SMERFY           TYGRYSKI           KUBUSIE           KOTKI          PSZCZÓŁKI
KOTKI W ROKU SZKOLNYM 2018/2019
"Rowerem po Kotlinie" - to temat naszego spotkania z mamą Lenki, która przyjechała do nas na swoim rowerze. Pani omówiła budowę roweru, zaprezentowała obowiązkowe akcesoria i strój rowerzysty potrzebny do bezpiecznej jazdy. Mama Lenki opowiadała o zaletach jazdy na rowerze oraz przestrzegła dzieci przed niebezpiecznymi sytuacjami na drodze. Ci najbardziej zainteresowani mogli nawet usiąść w foteliku Lenki. Serdecznie dziękujemy!
M. Dziekońska

Dzień Przedszkolaka upłynął nam podczas wesołych zaba i tańców. W tym wyjątkowym dniu odbyło się także spotkanie autorskie z Panią Gruchalską, podczas którego zaprezentowane zostały wierszez książek
" Borsuk Mruk, krowa Mania...historyjki do czytania" oraz "Rymowane historyjki dla chłopczyka i dziewczynki". Dzieci dowiedziały się dlaczego jesienią drzewa gubią liście oraz poznały wiele ciekawych faktów z życia leśnych zwierząt. Bardzo dziękujemy!
M. Dziekońska

BEZPIECZNE PRZEJŚCIE DLA PIESZYCH