KRASNALE W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

DZIEŃ MAMY

DBAMY O NASZE KWIATKI

Wiosenne porządki:)
Zbliża się wiosna...więc robimy porządki, zmieniamy wystrój sali i wyruszamy z wszystkimi przedszkolakami
na spacer z okazji I Dnia Wiosny! Żegnaj Zimo!:)

WIELKANOCNE PRZYGOTOWANIA

DZIEŃ KOBIET

ZABAWY Z LATAWCEM

Nasze zimowe zabawy....bez śniegu :) ale o ptaszkach nie zapominamy i ziarenka im wieszamy.

ANDRZEJKOWY ZAWRÓT GŁOWY

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

PASOWANIA NADSZEDŁ CZAS...
W dniu dzisiejszym Krasnoludki nareszcie wstąpiły do grona prawdziwych kotlińskich przedszkolaków. Przygotowały na ten dzień swój pierwszy program artystyczny; zaprezentowały poznane pioesenki, wierszyki, tańce oraz złożyły uroczystą przysięgę, a Pani Dyrektor Pasowała ich na przedszkolaków.Życzymy Wam moi kochani wielu słonecznych dni w naszym przedszkolu:)