V ŚWIĘTO JESIENI

V Święto Jesieni odbyło się 14. listopada 2012r. W realizacji projektu brało udział 7 grup dzieci 5-6 letnich z gminy Kotlin, łącznie ok 160 dzieci. W pięknej jesiennej scenerii mieliśmy możliwość świętowania. Panią Jesień symbolizowała pani dyrektor Elżbieta Krawczyk, która obdarowała gości zdrowymi i pysznymi prezentami.Dzieci brały aktywny udział we wszystkich formach świętowania. Była okazja do swobodnego wyrażania siebie poprzez ruch przy muzyce, udział w zabawach logicznych i ruchowych.

Serdeczne podziękowania dla współorganizatorek: pani E. Dzierli, pani K. Grzeszczyk, pani K. Kościańskiej za pomoc w organizacji poszczególnych konkurencji oraz osobne podziękowanie dla pani dyrektor E. Krawczyk za serdeczny klimat i życzliwość wokół uroczystości. Dziękujemy również gościom za przybycie i wspólną zabawę.
koordynator B. Fabiańska