KOTKI W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
Dnia 11.02.2013 r. o godz. 10.00 w naszej grupie gościliśmy BABCIE i DZIADKÓW. W tym dniu przedszkolacy bardzo wesoło i uroczyście spędzili czas w gronie swoich najbliższych. Wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tej uroczystości SERDECZNIE DZIĘKUJĘ - WYCHOWAWCZYNI.
E. Dzierla

Dnia 30 listopada o godz. 9.30 odbyła się ważna dla dzieci uroczystość:
"PASOWANIE NA KOTKA".
W tym dniu uczestniczyły wszystkie dzieci wraz ze swymi rodzicami lub opiekunami. Wychowankowie, z udziałem swojej wychowawczyni E. Dzierli przedstawiły program artystyczny, w którym zaśpiewały swój hymn grupowy "Kot Puszek"; złożyły też przyrzeczenie kotka - przedszkolaka.
Pani dyrektor Elżbieta Krawczyk po uprzednim "pasowaniu na kotka", wręczyła dzieciom dyplomy i ordery oraz inne drobne prezenty. Potem, przy wspólnym stole miał miejsce poczęstunek słodyczami i owocami, przygotowany przez rodziców.
Był to dzień pełen emocji i radosnych wrażeń dla wszystkich, za który bardzo dziękuję wszystkim włączającym się w tę uroczystość.
E. Dzierla
Dzień Mamy