KRASNALE W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty odbyła się w naszej grupie 28 maja o godz.9.30. Zaprosiliśmy swoich gości "na łąkę". Biedronki, żabki, motylki, kwiatki i krasnale  przedstawiły krótki występ artystyczny zakończony wspólnym tańcem. Dzieci złożyły swoim rodzicom najpiękniejsze życzenia z okazji ich święta, a także obdarowały drobnym upominkiem wykonanym własnymi rękoma. Panie i Krasnale dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji wspaniałej uroczystości.

DZIEŃ BABCI
Uroczystość z tej okazji odbyła się w naszej grupie 19.02.2013 r. o godz. 10.00. Krasnale zaprezentowały swoje umiejętności recytując wierszyki, śpiewając piosenki i tańcząc. Dzieci obdarowały swoje Babcie i Dziadków licznymi całuskami, "prawdziwymi buziakami" oraz laurką
i ozdobnym kwiatkiem. Krasnale oraz panie dziękują swoim gościom za mile spędzony czas,
a rodzicom za pomoc w organizacji uroczystości.
WIGILIA KLASOWA
6. grudnia odwiedził nas Mikołaj, a także pani Ireczka. Dziękujemy
"Urodziny marchewki"
"Urodziny pluszowego misia"
30. listopada bardzo dobrze bawiliśmy się podczas zabawy andrzejkowej.
WIOSENNA SAŁATKA
- JESTEŚMY KUCHARZAMI
"ANIOŁEK OD KRASNALA DLA DZIECKA"
Warsztaty plastyczne z udziałem rodziców.
Pasowanie na przedszkolaka.

9 listopada odbyła się w naszym oddziale pierwsza bardzo ważna uroczystość dla dzieci - pasowanie na przedszkolaka. Maluszki krótką piosenką powitały swoje mamy, recytowały wierszyk oraz wykonały wiele zadań, dzięki którym mogły przystąpić do pasowania. Wielki ołówek pani dyrektor, był znakiem, kto został prawdziwym przedszkolakiem. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy z wizerunkiem krasnala, figurki gipsowe oraz słodycze.
Podziękowanie dla:
- pani dyrektor Elżbiety Krawczyk, która podarowała nam wiele nowych zabawek,
- rodziców, którzy z wielkim zaangażowaniem włączyli się w organizację imprezy,
- "małych artystów" za piękny występ i odwagę.
I. Adamska

DZIEŃ KOBIET
Wszystkie dziewczynki i panie dziękują serdecznie chłopcom za pamięć ;-)

Spotkanie z panią pielęgniarką.

Świąteczne pierniki!

"Pałac Królowej Śniegu"