Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty w naszej grupie odbyła się 29.05.2013. W tym dniu zaprosiliśmy rodziców na piękną, majową łąkę i nad staw, gdzie czekali na nich mieszkańcy łąki. Poprzez wiersze, piosenki, tańce, dzieci wyraziły swoje podziękowania i życzenia dla rodziców. Część artystyczną zakończyła inscenizacja wiersza J. Brzechwy "Żuk".
Dziękujemy wszystkim, którzy byli zaangażowani w organizację uroczystości i swoją obecnością przyczynili się do jej uświetnienia.
MISIE z wychowawczynią.

Dnia 14.02.2013r. świętowaliśmy w naszej grupie uroczystość z okazji Dnia Babci
i Dziadka. Misie zaprezentowały specjalnie przygotowany na tę okazję program artystyczny pt. "W bieli anieli", który składał się z inscenizacji, wierszyków, piosenek oraz dwóch tańców: śnieżynek i bałwanków.
W tej zimowej scenerii miło i sympatycznie upłynął czas, gdzie po wspólnym poczęstunku zaprosiliśmy babcie i dziadków do zabawy.
Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka była niewątpliwie udaną, rodzinną imprezą. Jesteśmy wdzięczni rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości,
a w szczególności dziękujemy:
- babci Agatki D. za uszycie dla dziewczynek spódniczek: śnieżynek i aniołków,
- mamie Karolka G. za uszycie strojów bałwanków,
- babci Bartka R. za własnoręcznie wykonane ozdoby do dekoracji choinek.
MISIE z wychowawczynią

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Dnia 8.11.2012r. odbyła się w naszej grupie uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”. Do społeczności przedszkolnej zostały przyjęte nowe dzieci. Podczas uroczystości maluchy przedstawiły krótką część  artystyczną. Była to m.in. piosenka pt.: „Jestem sobie przedszkolaczek”; „Miś w przedszkolu” z układem choreograficznym oraz wiersz o tematyce przedszkolnej. Starsze Misie przypomniały dodatkowo zasady prawdziwego przedszkolaka. Następnie wszystkie nowe maluchy złożyły uroczystą przysięgę powtarzając głośno słowo „Przyrzekamy!". Aktu pasowania, olbrzymim ołówkiem, dokonała Pani Dyrektor – Elżbieta Krawczyk. Każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom oraz medal, wszystko z wizerunkiem sympatycznego misia. Miłą niespodzianką było przygotowanie przez rodziców słodkiego poczęstunku dla wszystkich maluchów oraz gości. W podniosłej i przyjemnej atmosferze upłynął szybko czas. Serdecznie dziękuję wszystkim rodzicom, p. Dyrektor i oczywiście MISIOM za pomoc worganizacji uroczystości i uświetnienie jej swoja obecnością.
A. Czelusta
Spotkanie z panią pielęgniarką.

"DOMOWA SPIŻARNIA"
zajęcia z udziałem rodziców
26.11 świętowaliśmy Dzień Misia, ulubieńca naszej grupy.
30.11 bawiliśmy się na Andrzejkach

WARSZTATY WIELKANOCNE
Zajęcia otwarte z udziałem rodziców odbyły się dnia 20.03.2013r. Podczas wspólnej zabawy, dzieci wraz z rodzicami wykonali piękne ozdoby na wielkanocny stół. Za aktywny udział, zaangażowanie i miłą atmosferę podczas zajęć dziękują MISIE
z wychowawczynią.