PSZCZÓŁKI W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

W maju kolejny raz „Pszczółki” z rodzicami wspólnie pracowały podczas zajęć warsztatowych. Rozpoczęliśmy zajęcia rozluźniającymi ćwiczeniami prowadzonymi metodą Sherborne
a zakończyliśmy trzymając w rękach „groźne zwierzęta”wykonane z folii aluminiowej:)
Dziękuję za obecność ,chęci i inwencję twórczą:)
Karolina Grzeszczyk

W dniu 15 marca gościliśmy w naszej grupie ratowników medycznych z Ochotniczej Straży Pożarnej w Twardowie. Panowie przeprowadzili szkolenie i pokaz "Ochrony przeciwpożarowej
i zasad udzielania pierwszej pomocy". Dzieci zapoznały się ze specyfiką pracy strażaka i ratownika, poznały podstawowe zasady postępowania w sytuacjach zagrożenia życia oraz przeszły krótki kurs udzielania pierwszej pomocy.
Pszczółki i Tygryski z wychowawcami

DZIEŃ KOBIET W PSZCZÓŁKACH
Chłopcy w tym dniu nie zapomnieli o wszystkich Paniach pracujących w przedszkolu i swoich“ małych kobietkach”. Obdarowali je pięknymi życzeniami,
kwiatkami i prezentamiWszystkiego najlepszego
dla wszystkich Kobiet od Pszczółek
"Śpiąca Królewna" dla Mamy i Taty

5 czerwca "Pszczółki" i "Tygryski" przedstawiły przygotowywaną przez kilka tygodni dla swojej ulubionej widowni bajkę "Śpiąca Królewna"...zaprosiliśmy również mamusie i tatusiów na słodki poczęstunek i obdarowaliśmy przygotowanymi prezentami.
Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu uroczystości:)

Karolina Grzeszczyk
Adrianna Bernat

Pszczółki podczas zmagań na sali gimnastycznej:)

Dnia 14.05.2013 r. „Pszczółki” i „Kubusie” zostały zaproszone na spotkanie ze strażakami, które zorganizowane zostało przez Bibliotekę Publiczną Gminy Kotlin z okazji X Tygodnia Bibliotek.
ZIELONY DZIEŃ
Dziś pszczółki wraz z koleżankami
i kolegami z przedszkola pożegnały Panią
Zimę. Spędziliśmy wesoły dzień